Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Krádeže vlámaním v Rimavských Janovciach

Krádeže vlámaním v Rimavských Janovciach

 

 

   Dňa 17.10.2013 sa na mestskom úrade v Rimavskej Sobote konalo mimoriadne zasadnutie komisie ochrany verejného poriadku a prevencie kriminality.
   Uvedeného zasadnutia sa okrem členov komisie a primátora Rimavskej Soboty zúčastnili aj vysoko postavení funkcionári PZ. Uvedeného zasadnutia sa zúčastnil aj starosta našej obce, ktorý v krátkom príhovore informoval o nápade KV do RD v našej obci. Upozornil aj na skutočnosť, že občania majú obavy o svoje zdravie a zdravie svojich príbuzných, nakoľko po množiacich sa prípadov KV, občania sa ani doma vo svojich domoch nemôžu cítiť v bezpečí.
Tam prítomných funkcionárov polície upozornil na fakt, že na verejnosti je málo policajtov, ktorí majú pôsobiť preventívne. To je podľa starostu zapríčinené tým, že policajti chodia často v civilnom odeve a takto ostávajú v anonymite. Podľa jeho vyjadrenia by mali všetci policajti hlavne počas služby chodiť v rovnošate, samozrejme okrem policajtov kriminálnej polície.
   Na záver bolo prijaté uznesenie, kde bol stanovený postup k odhaleniu páchateľa.

 


 

Prenájom KD - poplatky

SMERNICA č. 2/2019.
o poplatkoch za používanie zariadenia obce Rimavské Janovce

Triedenie odpadov v obci

Organizácia zodpovednosti výrobcov (ďalej iba OZV) Natur-pack, a.s., na území našej obce financuje triedený zber komunálnych odpadov.

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Štatistika


Pracovné miesta v okolí

webygroup

Úvodná stránka