Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Súťaže

Oblastné kolo súťaže DHZ

Dňa  27.05.2017 sa v Lenartovciach uskutočnilo oblastné kolo súťaže Dobrovoľných hasičských zborov, ktorého sa zúčastnili aj naši pretekári, ktorí dosiahli výborné výsledky. Družstvo dorasteniek vyhralo svoju kategóriu a muži obsadili výborné 3. miesto.

Obidvom dužstvám gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu Obce Rimavské Janovce.

Družstvo dorasteniek

Hore zľava:       Laura Gazdíková, Radka Antalová, Kristina Fülöpová,

Terezka Oštromová, Bea Fülöpová, Katka Ďurianová

Dole zľava:        Veronika Holá, Veronika Trnková

Muži

Hore zľava:      Roman Uhrin, Tomáš Bozó, Pavol Lalo, Zoltán Fülöp ml.

Dole zľava:      Norbert Magyar ml., Gabriel Fülöp, Norbert Magyar st., Ladislav Šándor

Hasičská súťaž v Rimavských Janovciach dňa 24.05.2014

Hasičská súťaž v Rimavských Janovciach

Pri príležitosti 120. výročia založenia DHZ v Rimavských Janovciach dňa  24.05.2014 sa konala oblastná  súťaž dobrovoľných hasičských zborov. Súťažilo 13 družstiev z celého okresu Rimavská Sobota. Slávnostné zahájenie vykonal starosta  obce, Stanislav Krahulec a funkcionári DHZ z Rimavskej Soboty. Súčasťou zahájenia bolo aj povyšovanie a vyznamenanie členov dobrovoľníckeho hasičského zboru v Rimavských Janovciach. Súťaž sa konala  na futbalovom ihrisku od 8.45 hod.

2. DHZ Rimavské Janovce

Sponzormi súťaže boli : Obec Rimavské Janovce, Poľovnícke združenie Tuba, Hajdú nábytok, Matica slovenská Rimavské Janovce, Potraviny Tomáš Bozó Rimavské Janovce,  Andrej Juhász Píla-gáter Veľké Teriakovce, Peter Borbás Rimavské Janovce, František Fabian Jesenské.

Celodenné občerstvenie zabezpečil DHZ Rimavské Janovce.

Obvodné kolo DHZ

Dňa 18.05.2013 sa v Gemerskom Jablonci konalo obvodné kolo DHZ. Súťaže sa zúčastnilo 7 družstiev. Naše družstvo obsadilo 1. miesto, tak sa stalo víťazom a postúpilo do okresného kola, ktoré sa uskutoční 8.6.2013 v Čerenčanoch. Našim chlapcom srdečne blahoželáme!